logo noe1 start button przedszkole button zlobek button kontakt button

  facebook icon

  • Mądry po szkodzie
  • To nie sią dzieci to są....
  • Ehh... dzieci dzieci

przejdznastronezlobka

Zapraszamy również
do naszej drugiej placówki

MAŁY NEWTONEK
Newtonek

virtualny spacer

zobacz nasze przedszkole

w wirtualnym spacerze.

Witamy na stronach przedszkola

DLACZEGO MY? NASZE PRYWATNE PRZEDSZKOLE JEST INNE.

Wśród przedszkoli zauważana jest tendencja – ilość, ilość, ilość. Żeby było dużo.

Są zajęcia z robotyki, z matematyki, judo, karate, balet, gimnastyka artystyczna, do tego języki – angielski, francuski, hiszpański, włoski, spotkałam się nawet z chińskim i migowym. Oprócz tego zajęcia z podstawy programowej.

 

A gdzie w tym wszystkim czas na zabawę? Gdzie czas na relaks? Na wyjście do ogrodu?

Czy naprawdę chcemy żeby Nasze Dzieci nie miały nawet siły na rozmowę po powrocie z przedszkola?

Czy celem Rodzica 3 letniego Dziecka jest to żeby Dziecko, rozmawiało po chińsku, ale zapytane w co najbardziej lubi się bawić , nie potrafiło wymienić ani jednej zabawy?


Pozwólmy Dzieciom być Dziećmi. Pozwólmy się im bawić.

Zabawa, obok nauki i pracy, jest jedną z głównych form działalności człowieka, typową dla wieku dziecięcego. Jako swoisty, główny i niezastąpiony rodzaj aktywności Dziecka, a zarazem środek jego ekspresji, jest naturalną drogą zaspokajania jego zainteresowań oraz potrzeb: ruchowych, poznawczych, emocjonalnych i społecznych. Będąc jednocześnie środkiem edukacyjnych oddziaływań, przyczynia się do wielostronnego i harmonijnego rozwoju osobowości Dziecka.

Zabawa stwarza Maluchom niezliczone okazje do podejmowania aktywności, doznawania radości, pewności siebie, poczucia przydatności, a nawet niezbędności. Jest ona czymś nadzwyczajnym, niepojętym wręcz, dziwnym, magicznym, skoro sprawia, że rzeczy niemożliwe za jej sprawą stają się możliwe.

Zabawa zaciera różnice pomiędzy dziećmi. Znosi wszelkie podziały między bawiącymi się. Nie dzieli uczestników zabawy na ładnych i brzydkich, aktywnych i pasywnych, śmiejących się i ponuraków. Wszystkim stwarza równe szanse na doznawanie radości i uniesienia. Zaciera granice między fikcją, będącą wytworem bujnej niekiedy wyobraźni, a rzeczywistością.

Najlepsze przedszkole w Krakowie - stawiamy na balans

Chęć przekazania dzieciom jak najwięcej informacji, w jak najkrótszym czasie to pokusa, która dotyczy wielu rodziców. Oczywiście stymulowanie dziecka do rozwoju jest niezwykle ważne. Wierzymy jednak, że najlepsze przedszkole w Krakowie powinno postawić na balans, bo tylko wtedy dziecko może rozwijać się w komfortowych dla niego warunkach. Dbamy o sprawny rozwój intelektualny Państwa pociech, zapewniając im angażujące, interesujące zajęcia. Jednocześnie w naszej placówce nie brakuje czasu na zwykłą zabawę. W końcu to wtedy dziecko czuje się naprawdę swobodnie, może uczyć się relacji z rówieśnikami, zawiązywać pierwsze przyjaźnie.

Nasza placówka, czyli najlepsze przedszkole w Krakowie, stara się zapewnić młodym ludziom kompleksowe doświadczenia, na które składają się aktywności:
1. stymulujące intelektualnie
2. rozwijające ruchowo
3. zapewniające beztrosko spędzony czas, pełen śmiechu i zabawy.

Przedszkole w Krakowie - liczy się dla nas dziecko

Dobro małego człowieka nieprzerwanie jest w centrum naszego zainteresowania. Wiemy, że każdy z malców może potrzebować nieco innego wsparcia. To dlatego współpracujemy ze specjalistami, którzy dzięki swojej eksperckiej wiedzy, mogą rozpoznać, z jakimi wyzwaniami mierzy się dziecko, a następnie zaoferować mu profesjonalną pomoc.

Najlepsze przedszkole w Krakowie jest miejscem, któremu zaufało już wielu rodziców. Nie bez powodu. Nasi klienci wciąż decydują się nam powierzać opiekę nad swoimi pociechami, bo wiedzą, ile radości i entuzjazmu wzbudza u dziecka przebywanie w naszej placówce. To, jak odbierają nas najmłodsi, jest dla nas najlepszym sposobem na upewnienie się, że dobrze wykonujemy naszą pracę.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, serdecznie zapraszamy do kontaktu z obsługą. Najlepsze przedszkole w Krakowie tworzone jest przez zespół specjalistów, którzy z przyjemnością podzielą się z Państwem wszystkimi najważniejszymi informacjami o naszej działalności.

Czy jest coś piękniejszego niż uśmiechnięta i zadowolona buzia Dziecka?

I dlatego też nasze prywatne przedszkole to miejsce, gdzie Dzieci będą się mogły bawić zawsze…

Oczywiście będziemy ich uczyć wielu ciekawych i interesujących rzeczy, będziemy eksperymentować, badać, doświadczać, nie zapomnimy o rozwoju fizycznym Dzieci, będziemy uwrażliwiać je na piękno sztuki, będziemy tańczyć i śpiewać, słuchać opowiadań w języku polskim i angielskim – jak językowe przedszkole, będą zajęcia ze specjalistami (logopeda, psycholog), będziemy realizować program zgodny z podstawą programową MEN, ale będziemy to robić, mając jednak na uwadze dobro naszych Podopiecznych, a przede wszystkim, ich potrzebę zabawy. To powoduje, że „Mały Einsteinek” to najlepsze przedszkole w okolicy dla Maluchów, które uwielbiają figlować!

Do Naszego Przedszkola przyjmujemy dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych (z orzeczeniem) - którym w zależności od potrzeb zapewniamy indywidualną opiekę pedagogiczną, indywidualne zajęcia ze specjalistami (psycholog, logopeda) i terapię S.