logo noe1 start button przedszkole button zlobek button kontakt button

  facebook icon

nastroneprzedszkola

Zapraszamy również
do naszej drugiej placówki

MAŁY NEWTONEK
Newtonek

virtualny spacer

zobacz nasze przedszkole

w wirtualnym spacerze.

Witamy na stronach żłobka

Żłobek Einsteinek

Szanowni Rodzice!

Nasz Krakowski żłobek zapewnia opiekę nad dziećmi do lat 2,5. Prowadzona jest ona w naszej placówce na podstawie ustawy o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 i jest sprawowana przez opiekunów dziennych i nauczycieli wychowania przedszkolnego spełniających wszystkie wymogi ustawy.

Zapisanie Dziecka do grupy żłobkowej daje szansę na zdrowy i zrównoważony rozwój Państwa Pociechy już od najmłodszych lat. Opiekunki grupy zapewniają najlepsze warunki rozwoju dla Maluchów, dbają o organizację ich czasu wolnego, prowadzą zajęcia plastyczne i muzyczne. Dzieci będą codziennie wychodzić na świeże powietrze, oczywiście, jeżeli warunki pogodowe na to pozwolą, będą miło spędzać czas na przystosowanym do ich możliwości placu zabaw. Jednocześnie Dzieci będą przyzwyczajać się do funkcjonowania w grupie, dzięki czemu w wieku lat 2,5-3 bez problemu będą adaptowały się w grupie przygotowawczej do przedszkola.

 

Głównym założeniem Naszej Placówki jest zapewnienie dzieciom ekologicznego i zrównoważonego rozwoju psychicznego, emocjonalnego i fizycznego. Chcemy, aby nasz żłobek uczył Dzieci od najmłodszych lat zasad zdrowego żywienia, dlatego też będziemy serwować jedynie zdrowe i naturalne posiłki, dostarczane przez firmę cateringową zajmująca się żywieniem Dzieci.

 

Żłobek Einsteinek w Krakowie - baner

 

 

 

 


 Dlaczego nasz żłobek?

  • Domowa atmosfera  daje nam możliwość indywidualnego kontaktu z każdym dzieckiem, opartego na wzajemnej sympatii i szacunku.
  • Doskonałe warunki lokalowe - duże, przestronne i nowoczesne sale, dostosowane i urządzone odpowiednio do potrzeb dziecka.
  • „Małpi gaj” gdzie zapewniamy Naszym Podopiecznym doskonałą zabawę, a który stworzyliśmy w celu aktywizowania Dzieci, by pobudzał ich nieograniczoną wyobraźnię i twórczość, a także stanowił bezpieczne miejsce szalonych zabaw,umożliwiający prawidłowy rozwój psychomotoryczn.
  • Nad codzienną opieką zdrowotną, higieniczną, żywieniową czuwać będzie pielęgniarka.
  • Nad prawidłowym rozwojem dziecka czuwać będzie również psycholog. Będzie on dbać  o harmonijny rozwój i stymulację sfer fizycznej, poznawczej, intelektualnej, społecznej, emocjonalnej. Nasz żłobek będzie prowadzić systematyczne konsultacje z rodzicami dotyczące funkcjonowania Dziecka w grupie rówieśniczej oraz trudności rozwojowych i pojawiających się zaburzeń zachowania.
  • W przypadku jeśli rodzic wyrazi chęć, dziecko może uczęszczać na dodatkowe zajęcia płatne.
  • Z uwagi na duże potrzeby aktywności ruchowej Maluchów, spontaniczne reakcje na muzykę, chęć podskakiwania w rytm piosenek, zatrudnimy wykwalifikowanych rytmików. Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu. Są one wspaniałą okazją do ćwiczenia koordynacji wzrokowo-ruchowej, poczucia własnego ciała, ekspresji mimicznej, analizatora słuchowego.
  • Również nasz żłobek będzie współpracować z logopedą, który, prowadząc zajęcia, będzie stymulować aparat artykulacyjny oraz prawidłowy rozwój mowy.
  • Proponujemy również unikalną formę zajęć z języka angielskiego w formie warsztatów, podczas których robiąc coś ciekawego i bawiąc się, Dzieci poznają jezyk angielski „namacalnie” i praktycznie. W ten sposób dzięki naturalnej ciekawości, Maluchy z kontekstu przyswajają język obcy.


Przedszkole i żłobek „Mały Einsteinek” to miejsce bezpiecznej, radosnej i twórczej  zabawy gdzie każde dziecko ma możliwość rozwoju we własnym, indywidualnym tempie. W otoczeniu kolorowych, mądrych i bezpiecznych zabawek, pod opieką serdecznych, wykwalifikowanych nauczycieli razem z rówieśnikami doświadczają, eksperymentują i usamodzielniają się.

Prowadzimy także prywatne językowe przedszkole Einsteinek w Krakowie - zapraszamy.