logo noe1 start button przedszkole button zlobek button kontakt button

  facebook icon

  • Mądry po szkodzie
  • To nie sią dzieci to są....
  • Ehh... dzieci dzieci

przejdznastronezlobka

Statut Mały Einsteinek Przedszkole statut

Umowa - przedszkole

pdf icon

Żywienie dzieci - najlepsze przedszkole

Jak znaleźć najlepsze przedszkole? Co wpływa na opinię?

To co jedzą Dzieci, wpływa na ich samopoczucie oraz ważne czynności organizmu, a nawyki żywieniowe nabyte w dzieciństwie, często kształtują późniejsze wybory. Dieta Dzieci powinna być zrównoważona odżywczo, odpowiednia dla danego wieku, różnorodna, oparta o produkty naturalne, jak najmniej przetworzone i najwyższej jakości. Żywienie dzieci w pierwszych latach życia stanowi podstawę nawyków odżywiania w latach następnych. Będąc świadomym tego faktu przywiązujemy dużą wagę do tego co zjadają nasze Maluchy i podejmujemy różnorodne działania mające na celu dbałość o żłobkową kuchnię. Wiemy że pełnowartościowa , dobre odżywianie jest inwestycją w zdrowie i rozwój Naszych Milusińskich.

Nasz catering  będzie serwował dla Naszych Dzieci zdrowe i starannie przygotowane posiłki. Proponowane zestawy obiadowe są dobrze zbilansowane, urozmaicone i zawierają wszystko, co dla małego człowieka jest niezbędne.

 

Dlaczego warto wybrać catering naszego przedszkola językowego:

  • nasz catering nie korzysta z półproduktów
  • przygotowuje wszystko od podstaw przy użyciu najlepszych produktów, np. ekologicznych kasz, ryżu, płatków nasion i bakalii
  • użyte przyprawy nie zawierają glutaminianu sodu ani innych wzmacniaczy smaku, konserwantów czy sztucznych barwników
  • stosuje tylko zdrowe tłuszcze, unika białego cukru czy syropu glukozowo-fruktozowego

 

Żywienie dzieci - najlepsze przedszkole

 

 

 

 

Dzięki powyższym zaletom nasze przedszkole jest uważane jako jedne z najlepszych. W ofercie naszego cateringu znajdują się również diety dla dzieci z alergiami pokarmowymi, co ważne diety te, nie są obciążone  żadnymi dodatkowymi kosztami.