logo noe1 start button przedszkole button zlobek button kontakt button

  facebook icon

nastroneprzedszkola

Statut Mały Einsteinek Żłobekstatut

Certyfikat

 maluch logo nowe kwadrat

Żywienie dzieci

To co jedzą Dzieci, wpływa na ich samopoczucie oraz ważne czynności organizmu, a nawyki żywieniowe nabyte w dzieciństwie, często kształtują późniejsze wybory. Dieta Dzieci powinna być zrównoważona odżywczo, odpowiednia dla danego wieku, różnorodna, oparta o produkty naturalne, jak najmniej przetworzone i najwyższej jakości. Żywienie dzieci w pierwszych latach życia stanowi podstawę nawyków odżywiania w latach następnych. Będąc świadomym tego faktu przywiązujemy dużą wagę do tego co zjadają nasze Maluchy i podejmujemy różnorodne działania mające na celu dbałość o żłobkową kuchnię. Wiemy że pełnowartościowa , dobre odżywianie jest inwestycją w zdrowie i rozwój Naszych Milusińskich.

Nasz catering  będzie serwował dla Naszych Dzieci zdrowe i starannie przygotowane posiłki. Proponowane zestawy obiadowe są dobrze zbilansowane, urozmaicone i zawierają wszystko, co dla małego człowieka jest niezbędne. Nasz catering nie korzysta z półproduktów, przygotowuje wszystko od podstaw przy użyciu najlepszych produktów, np. ekologicznych kasz, ryżu, płatków nasion i bakalii. Użyte przyprawy nie zawierają glutaminianu sodu ani innych wzmacniaczy smaku, konserwantów czy sztucznych barwników. Stosuje tylko zdrowe tłuszcze, unika białego cukru czy syropu glukozowo-fruktozowego”

W ofercie Naszego cateringu znajdują się również diety dla Dzieci z alergiami pokarmowymi, co ważne diety te, nie są obciążone  żadnymi dodatkowymi kosztami.