logo noe1 start button przedszkole button zlobek button kontakt button

  facebook icon

Kadra patrząca na świat oczami dziecka!

Państwa Dziećmi zaopiekuje się kreatywna i wykwalifikowana kadrą pedagogiczna. Pracę opiekunek wspierać będzie  pielęgniarka. Jej zadania to szczególne czuwanie nad prawidłowym rozwojem dzieci oraz działania związane z profilaktyką zdrowia.  Nasz zespół jest niewyczerpanym źródłem twórczej energii i zapału – z entuzjazmem będziemy wdrażać najnowsze metody pracy, gwarantując wychowanie i nauczanie na najwyższym poziomie. Poprzez zaspokajanie indywidualnych potrzeb i pobudzanie zainteresowań dzieciaczków, zapewnimy im profesjonalną opiekę edukacyjną i wychowawczą. Działamy z pasją i całkowicie poświęcamy się temu, co robimy. Wśród Naszej kadry znajdą się także osoby z wykształceniem logopedycznym, które codziennie będą doskonaliły aparat mowy Naszych Przedszkolaków dzięki zajęciom profilaktycznym, konsultując z rodzicami zauważone nieprawidłowości. Zaś psycholog skupi się na warsztatach rozwojowych, wspierając kadrę pedagogiczną poradami, a także udzielając Rodzicom pomocy w rozwiązywaniu indywidualnych problemów wychowawczych.

 

ania albertMgr Anna Tekieli - Dyrektor placówki

Jestem osobą żywiołową, spontaniczną i niezwykle kreatywną. Kocham dzieci ,a praca z nimi jest dla mnie ogromnym wyzwaniem, ale  przede wszystkim wielką radością. Przez kilka lat pracowałam jako nauczyciel w krakowskich szkołach i przedszkolach.Wykształcenie pedagogiczne zdobyłam na Akademii Pedagogicznej ,gdzie uzyskałam dyplom nauczyciela Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej. Od najmłodszych lat poznawałam tajemnice świata muzyki, śpiewu i gry na instrumentach. Ukończyłam Szkołę Muzyczną I i II stopnia oraz Studium Wokalno-Aktorskie. Wiedzę z zakresu zarządzania i organizacji ugruntowałam na Podyplomowych Studiach z zakresu Zarządzania i kierowania placówkami oświatowymi. Ponieważ człowiek całe życie się uczy,  stara się podnosić swoje kwalifikacje ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu Terapii Pedagogicznej. Moje motto przewodnie w pracy z dziećmi to słowa Janusza Korczaka:
  „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.


 

Anna Garamgr Anna Gara - nauczyciel opiekun - grupa Mali Odkrywcy

Ukończyłam studia na kierunku pedagogika społeczno- opiekuńcza oraz pedagogika specjalna na Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Okres studiowania dał mi możliwość rozwoju osobowości, zdobycia odpowiedniej wiedzy
i kwalifikacji, które mogłam poszerzyć na licznych praktykach
i wolontariatach . Wolantariat który odbyłam w Maltańskim Centrum Pomocy Rodzinie w Krakowie  gdzie pracowałam z dziećmi
z autyzmem uwrażliwił mnie ponadto na cierpienie innych, a także nauczył cierpliwości i empatii, co jest niezwykle ważne w czasie pracy z dziećmi. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną satysfakcje
i poczucie spełnienia zawodowego, dlatego najcenniejszą dla mnie nagrodą jest ich uśmiech.
Paulo Coelho napisał "Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu,
być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie". Dlatego wspaniałe w tej pracy jest to, że nie tylko dzieci mogą zdobywać nową wiedzę, my także możemy się od Nich wiele nauczyć.


Agnieszka Malopolska Rusinmgr Agnieszka Małopolska - Rusin - Mali Odkrywcy

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Krakowie.
Ukończyłam również kurs opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym.
Bardzo lubię pracować z dziećmi. Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne, dlatego w swojej pracy za cel stawiam sobie poznanie indywidualnych potrzeb każdego dziecka. W dzieciach uwielbiam ich ciągłą chęć odkrywania świata, w czym staram się im pomóc najlepiej, jak tylko potrafię. Każdy dzień to dla mnie nowe wyzwanie, a uśmiech dziecka to najwspanialsza nagroda. Staram się nauczyć moich podopiecznych samodzielności, dać im miłość i poczucie bezpieczeństwa, a przede wszystkim stać się dla nich dobrą "ciocią", która zawsze przytuli, pomoże i postara się aby każdy dzień był pełen radości i wspaniałych przeżyć.

 

 


Linda Pakosz Gajewska

mgr Linda Pakosz-Gajewska – opiekunka w grupie Mali Obserwatorzy

Jestem absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie.
Przez ostatnie lata pracowałam z dziećmi w wieku od 6 miesięcy do 8 lat. To właśnie dzięki nim zapragnęłam pracować z dziećmi zawodowo i rozwijać się w tym kierunku.
Dzieci lubią, gdy traktuje się je poważnie, dlatego uważam, że najważniejszymi rzeczami w pracy z nimi są: nauka samodzielności i pozwalanie im na bycie sobą. Staram się kierować słowami Marii Montessori, że każda niepotrzebna pomoc jest przeszkodą dla rozwoju oraz ideą Janusza Korczaka, że wychowawca powinien kształtować, nie ugniatać; uczyć, nie dyktować. Moją pasją jest literatura, a miłością do książek chętnie dzielę się ze swoimi podopiecznymi.
Za cel stawiam sobie, by dzieci w naszym żłobku czuły się bezpieczne, pewne siebie, samodzielne i szczęśliwe, bo, jak powiedziała M. Montessori: Dziecko, które naprawdę pokochało swoje otoczenie i wszystkie żyjące stworzenia, które odkryło radość i entuzjazm w pracy, daje nam powód, by mieć nadzieję… nadzieję na pokój w przyszłości.


Weronika KucharskaWeronika Kucharska - grupa Mali Obserwatorzy

Jestem studentką pierwszego roku Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie. Dziećmi lubiłam się opiekować od zawsze, zawodowo robię to dwa lata. To właśnie dzięki pracy w Małym Einsteinku odkryłam, że praca z dziećmi to jest TO COŚ i zdecydowałam się na zdobycie wyższego wykształcenia i pójście w tym kierunku w przyszłości. W pracy najbardziej zależy mi na zbudowaniu jak najlepszej relacji z dziećmi, widok uśmiechniętej grupy wyciągającej rączki do powitalnego przytulasa pozytywnie nastawia na cały dzień. Staram się, żeby moi podopieczni byli samodzielni, szczęśliwi, czuli się w żłobku bezpiecznie i żeby poznali takie podstawy, które pomogą i przydadzą się im, gdy zostaną już przedszkolakami.

 

Ewa LetowskaEwa Łętowska - Tworek - rytmika, język angielskia

Ukończyłam studia muzykologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim. Dopełnieniem mojego wykształcenia są studia podyplomowe: Przygotowanie pedagogiczne do pracy nauczycielskiej oraz Język angielski w edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej.

Od ponad dwudziestu lat pracuję z dziećmi. W przedszkolach, szkołach podstawowych i w domach kultury prowadziłam zajęcia rytmiczne, umuzykalniające, językowe oraz uczyłam gry na fortepianie. Współpracując z licznymi placówkami nieustannie poznaję wiele różnorodnych metod pracy z dziećmi (między innymi zajęcia z dziećmi w klasach integracyjnych, metoda Montessori).
Moją wielką pasją jest muzyka. Podczas zajęć rytmicznych pragnę zaszczepiać w dzieciach miłość do niej, radość z jej słuchania i wykonywania. Bardzo często wykorzystuję muzykę podczas wprowadzania dzieci w świat języka angielskiego. Łączenie tych dwóch dziedzin od lat stanowi centrum moich zainteresowań.

Dzieci ukochałam całym sercem. Uczestniczenie w ich rozwoju, towarzyszenie w codziennych radościach i troskach, zaspokajanie ich ciekawości i niesienie pomocy w odkrywaniu świata przynoszą mi wielką radość i mobilizują do nieustającego pogłębiania pomocnej w mojej pracy wiedzy.

 


Paulina KruchowskaPaulina Kruchowska - opiekun grup żłobkowych


mgr Anna Rucińska - psycholog

 


Paulina Kruchowska

Paulina Kruchowska - pracownik usług czystościowych